Członkostwo, Public Relations i Komunikacja Internetowa

(Białoruś, Polska, Ukraina)
Rotary

Cennik

Rezerwacje i koszty uczestnictwa w Seminarium „Członkostwo, Public Relations i Komunikacja Internetowa”:

A. UCZESTNICY

Z każdego klubu zapraszamy po 3 osoby:

1. Przewodniczącego Klubowej Komisji Członkowskiej
2. Przewodniczącego Klubowej Komisji Public Relations
3. Klubowego Oficera ds. Komunikacji Internetowej (CICO).

Jeśli klub nie wyznaczył takich oficerów, zapraszamy członków zarządu, np: Prezydenta, Sekretarza, Prezydenta Elekta.

B. OPŁATA

Opłata za seminarium za jednego uczestnika: 170 PLN

Opłata obejmuje:

• korzystanie z sal konferencyjnych Polonia Palace Hotel z wyposażeniem multimedialnym
  • papier do notatek i przybory do pisania zapewnione przez hotel
  • napoje bezalkoholowe w salach podczas warsztatów
  • kawa i poczęstunek serwowane podczas 2 przerw
  • obiad serwowany w przerwie obiadowej.

Kluby uiszczają opłatę w wysokości 170 PLN od uczestnika do dnia 16.10.2015 na konto:

Federacja Polskich Klubów Rotary Dystryktu 2230 Rotary International

Ulica: Sienkiewicza 55 Kod: 90-009 Miasto: Łódź

Konto bankowe: Deutche Bank Polska SA 41191010482785935418560001

Prosimy o przelew tytułem: Seminarium 24.10.2015, nazwa klubu oraz nazwisko i imię uczestnika.

*Kluby Rotary stowarzyszone w Federacji Polskich Klubów Rotary Dystryktu 2230 opłacają opłaty konferencyjne ze swojego konta bankowego (klubowego) za członków danego klubu delegowanych na Seminarium Członkostwo, PR i Media Elektroniczne na ww. konto Federacji .

C. WARSZTATY - REJESTRACJA

Prosimy o rejestrcję i deklarację na zgłoszeniu (następna zakładka) dotyczącą udziału w wybranym warsztacie

D. HOTEL

Seminarium odbędzie się w hotelu w pobliżu kolejowego Dworca Centralnego w Warszawie. Jest jednodniowe i prawie ze wszystkich dużych miast Polski można dojechać na godzinę rozpoczęcia seminarium i wyjechać z Warszawy w godzinach popołudniowych, po zakończeniu seminarium.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z noclegu z soboty na niedzielę. Zarząd Spółki Syrena zaoferował specjalne zniżkowe ceny dla Rotarian:

Hotel Polonia Palace

pokój dwuosobowy do pojedynczego lub podwójnego wykorzystania - 80 Euro brutto

Kontakt: http://www.poloniapalace.com/contactus-pl.html

Hotel Metropol

pokój dwuosobowy do pojedynczego lub podwójnego wykorzystania - 50 Euro brutto

Kontakt: http://www.hotelmetropol.com.pl/contactus-pl.html

Cena pokoju zawiera śniadanie i internet.

Liczba miejsc zniżkowych w hotelach jest ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji. Rezerwacja na hasło „Seminarium Rotary” w obydwu hotelach obowiązuje do 25 września 2015.

Termin zgłoszeń uczestnictwa w seminarium upływa:

16 października 2015.

E. BAL

Wszystkich uczestników, którzy będą w Warszawie na seminarium, w imieniu RC Warszawa City zapraszamy na rocznicowy BAL „25 lecia RC Warszawa City”. Sobota, 24 października 2015 godzina 19.00, Hotel Polonia Palace, Warszawa.